Mese-Tár: Te is szereted a dínókat?

 

"Szia! A nevem Trikó, és...
Hé! Vigyázz, ne taposs rám! Itt vagyok a levél alatt! Szúrnak a szarvaim, úgyhogy légy óvatos. Na látsz már? Sejtettem. Nem kell rögtön kinevetni. Hallod, hé? Nekem csöppet sem vicces, hogy ilyen pici vagyok. Ha megígéred, hogy nem csúfolsz, inkább elmondom, hogy lettem ekkora
."
Gyere, és csatlakozz Trikóhoz és Nyamhoz, a két kis dínóhoz ezen a délelőttön, olvassuk együtt a történetüket, hogy miként lettek olyan picik, mint egy legófigura, milyen kalandokba keverednek a zsírkréta korban, míg végül eljutnak a vulkánhoz, amitől azt remélik, hogy visszavarázsolja őket eredeti méretükre.
Majd festünk, rajzolunk dínókat, elkészítjük a főszereplőket, és más állatokat, hogy el tudjátok otthon játszani a mesét és kitalálunk újabb történeteket is.
Ha szeretnéd, hozd magaddal Te is kedvenc dínódat!
A férőhelyek limitáltak, kérlek, hogy gyermeked részvételi szándékát e-mailen jelezd: pasztor.ilda@gmail.com