Teljes leállás

Kedves Olvasóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy - összhangban a Kormány döntéseivel és egyeztetve a könyvtár fenntartójával - a veresegyházi Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár 2021. március 8-a és március 28-a között teljesen zárva tart.

Ez azt jelenti, hogy ebben a 2 hétben szünetel a könyvcsomagok összekészítése és átadása, valamint a könyvek házhoz szállítása is. Ez idő alatt nem fogadunk könyvcsomag-összekészítésre és házhoz szállításra vonatkozó kéréseket sem.

A már összekészített könyvcsomagok átvételének, illetve kiszállításának időpontjáról a későbbiek során tájékoztatjuk Önöket.

Tudjuk, hogy a kényszerű bezárkózás idején az olvasni szeretők számára ennél rosszabb hírrel nem is szolgálhattunk volna. Mégis úgy gondoljuk, hogy a súlyosbodó járványhelyzetben mindennél fontosabb a vírus terjedésének megállítása, az egészség megóvása.

Megértésüket, türelmüket kérjük és köszönjük! Vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

A Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár munkatársai