Mese a 12 találatról

A szerencsében reménykedett mindenki már az ötvenes években is. A vágyak netovábbja, a mesés 12 találat a totón. Van aki a véletlenben reménykedik, míg mások páratlan "szakértelmükkel" szeretnék megnyerni ezt a vagyont. Ezzel megoldódna minden probléma: meg lehet csináltatni a beázott szobát, a szerelmes pár lakást vehet végre, a pincér munkahelyet válthat, és a sógornő is otthagyhatná a kedves rokonokat, ahol a lakásért cserébe ingyen cselédnek tekintik. Szóval ez a tizenkét találat minden problémára megoldást jelenthet, és akár hiszik, akár nem, hőseinknek megvan! De valahogy nem az igazi? 

A Veresi Filmklub soron következő vetítésén, 2018. október 19-én (pénteken) este 7-től egy 1956-ban készült, klasszikus magyar vígjátékot nézhetünk meg. 

Mindenkit nagy szeretettel vár Rácz Ráhel filmtörténész, az est házigazdája, s a könyvtárosok!

Mese a 12 találatról