Könyvet házhoz

"Könyvet házhoz"A veresegyházi Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár 65 évnél idősebb olvasóinak, 2020. október 2-tól, házhoz viszi az általuk kért könyveket.

Hogyan lehet igénybe venni a szolgáltatást?

• A könyvtár katalógusából kikiválasztott könyvek adatait (szerző, cím) tartalmazó a kéréseket emailen (konyvtar@konyvtar.veresegyhaz.hu), vagy telefonon (28/385 231) fogadjuk.
  • A szolgáltatás ingyenes, de csak Veresegyház területére tudunk kiszállítani.
  • A könyvek kiszállítása kizárólag egészséges olvasóink részére történhet. Otthonukban gyógyuló, valamint hatósági házikaranténban lévő személyek részére nem tudunk könyvet kiszállítani.
  • Kizárólag érvényes könyvtári tagsággal rendelkező olvasók számára szállítunk. Kérjük nevét, lakcímét, olvasójegyének számát tüntesse fel a levélben, vagy mondja be a telefonbeszélgetés során, hogy be tudjuk azonosítani rendszerünkben.
  • Egy alkalommal 6 db könyv kérhető.
  • Heti egy alkalommal, pénteken délelőtt szállítjuk ki a könyveket.
  • A kölcsönzési határidő 28 nap, amely igény szerint két alkalommal meghosszabbítható elektronikusan a honlapunkon, telefonon vagy e-mailben.

A katalógus használatáról itt nézhetnek meg egy rövid oktatófilmet.

Kérjük mindazon Kedves Olvasóink családtagjait, akiknek a számítógép, az internet használata gondot okoz, hogy segítsenek a könyvek kiválasztásában hozzátartozóiknak!

Ez úton is köszönjük azt a segítséget, amelyet a Váci Mihály Művelődési Ház munkatársai nyújtanak számunkra a könyvek házhoz szállításában!